सांसद चौधरी र समाजसेवी गोपालबीच भेटघाट

मेरो अखबार

बाँके लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्था दुर्गाप्रसाद चौधरीले कोहलपुरका गोपाल गिरीसँग भेटघाट गरेका छन् शनिबार गिरीकै घरमा पुगेर सांसद चौधरीले भेटघाटगरेका हुन्

उनीहरुबीच समसामायिक राजनीतिक विषयमा छलफल भएको थियो गोपाल नेकपा एमालेका वडा कमिटीका अध्यक्ष हुन् दुइजनाबीच संगठनलाई सुदृढीकरणबनाउने विषयमा छलफल भएको थियो,’ गोपालले भने, ‘सकारात्मक भेटभाटपछि थप उर्जा मिलेको जनताका अपेक्षा मागअनुसार वडा कमिटीले काम गर्नुपर्नेसांसद चौधरीले बताए दैलेखका गोपाल लामो समय बर्दिया बसेका थिए जनयुद्धका कारण उनले बर्दिया छाडेर नेपालगन्ज बसाइँ सारे एमालेको सक्रियराजनीतिमा लागेका गोपाल आजभन्दा करिब ११ वर्ष अघि मात्र कोहलपुरस्थित हवल्दारपुरमा बसाइँ सरेका थिए २०४९ सालको स्थानीय चुनावमा उक्त गाविसअध्यक्षमा निर्वाचित भएका उनी समाज सेवामा संलग्न छन् आफ्नो पैत्रिक सम्पत्तिसमेत उनले समाज सेवामा लगाएका छन्

सादा जीवनका उनी ७० बर्से उमेरमा पनि साइकल चलाएर हिँड्छन् एमालेको राजनीतिमा सक्रिय उनी